0 bodů
179 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)

Seděl jsem na lavičce venku a prochladl jsem. Mám si dát horkou vanu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů

Tady jsi dostal informace proč nemáš v zimě na lavičce sedět :)
http://www.czporadna.cz/?qa=34372/sezeni-na-lavicce-v-zime



0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Ne, vanu si nedávej. Pěkně dostaň angínu a trp, aby sis pamatoval, že se musíš o sebe starat a nedělat krávoviny!



Související témata

0 bodů
1 reakce 494 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 238 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 747 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 585 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
26.8.2015 v kategorii Zdraví, krása Štěpánek
0 bodů
3 odpovědí 437 zobrazení
0 bodů
1 reakce 252 zobrazení
31.5.2015 v kategorii Zdraví, krása Andrea
0 bodů
2 odpovědí 216 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
...