0 bodů
231 zobrazení
v kategorii Ostatní

Jak je ta kauza s těma pozemkama. Do kdy se musí člověk přihlásit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Podle obč. zákona nastává prekluze po 3 letech. Ovšem vlastnictví promlčet nelze. :-)) Tady vzniká otázuka, jste li vlastníkem? :-))
Každopádně bych se přihlásila hned, neznám všechny právní normy a docela klidně může být v našem právním řádu nějaká, která bude říkat něco jiného.





Související témata

0 bodů
1 reakce 189 zobrazení
0 bodů
1 reakce 350 zobrazení
0 bodů
1 reakce 739 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 560 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 288 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 352 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 329 zobrazení
0 bodů
1 reakce 370 zobrazení
25.11.2018 v kategorii Zvířata Lenka
0 bodů
1 reakce 347 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Kutilství, návody Radek 888
...