0 bodů
370 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Topíme doma v kamnech na tuhá paliva a manžel občas přihodí i nějaký odpad z domácnosti. Mně to nepřijde úplně v pořádku, můžou se vlastně v kamnech pálit odpadky?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Ne ze dvou duvodu ...ten prvni je smrad a znecistovani ovzdusi ...a ten druhy ze si palenim odpadku predevsim plastu si ucpavas komin ...saze jsou mastne a je jich mnoho ucpou komin a co si budeme nalhavat ...az ti blafne komin protoze se ti ucpe ..zacnou ti horet saze to bude teprve rodeo ...takze ne plasty v kanech nepalit a ani nic jineho ...
Urcite neusetris za odvoz jen budes casteji platit kominika ....

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


0 bodů

Upraveno

Být sousedem, tak ti v noci vlezu na střechu a ucpu komín.

http://arnika.org/topeni-a-zakon

A ještě bych na tebe poslal kontrolu.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 816 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 981 zobrazení
–1 bodů
3 odpovědí 509 zobrazení
23.8.2015 v kategorii Zdraví, krása medvěd
0 bodů
1 reakce 345 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 479 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 430 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 500 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 501 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 300 zobrazení
...