0 bodů
726 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody Lacík Registrovaný (264 bodů)

Chceme lít olovo, v čem ho roztavit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Stačí stará lžíce nebo naběračka.





Související témata

0 bodů
1 reakce 665 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 398 zobrazení
0 bodů
1 reakce 727 zobrazení
0 bodů
1 reakce 702 zobrazení
0 bodů
1 reakce 802 zobrazení
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 425 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 471 zobrazení
15.4.2016 v kategorii Kutilství, návody Zdeněk Hlošek
0 bodů
1 reakce 1.7k zobrazení
...