0 bodů
252 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Kam si to píšete? Třeba potraviny?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů

Plánovaný nákup si napíšem na papierik, ktorý, prirodzene, zabudnem doma. Potom už len si v obchode myslím, že práve to, čo kúpim, som si aj napísala. Nie je to vždy pravda... (giggle)



0 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

psal jsem si to na papírek,přesně jako Led,zapomněl jsem ho doma,než jsem si to napsal do mobilu,tak jsem zapomněl,co vlastně chci napsat,takto teď řeším jinak >>> řeknu starý,ať si to pamatuje,když to zapomene,je to její chyby,já jsem z obliga...



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 459 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 406 zobrazení
0 bodů
1 reakce 343 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Mobily Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
7 odpovědí 652 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 391 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 435 zobrazení
...