Problém je v tom, že při přehrávání z USB jede zvuk přímo z televize a nemá kudy odejít do staré soustavy, protože scart vede zvuk z DVD do TV, ne naopak. Řešení je využít ten optický výstup (Audio Optical OUT) na TV: pokud má váš Panasonic optický vstup, propojte je optickým (TOSLINK) kabelem a v menu DVD/zesilovače přepněte na optický vstup. Pokud přehrávač optický vstup nemá, kupte si levný DAC převodník optika na analog (cinch), který signál z TV převede na klasické červené/bílé cinche do reproboxů. V nastavení zvuku TV pak většinou musíte ještě přepnout výstup na externí reproduktor a typ zvuku na PCM.