0 bodů
330 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Mě osobně reklamní bloky uprostřed filmu nebo seriálu dokážou pěkně rozčílit, hlavně když přijdou v tom nejnapínavějším momentě. Jak to vnímáte vy, vadí vám to taky?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Už jsem si na to tak zvykla, že mi naopak vadí, když reklama uprostřed pořadu není, nebo je moc krátká. Takže - NEVADÍ :D



0 bodů

Vadí, okamžitě přepínám na jiný program :)

0 bodů

Tie reklamy berte ako starostlivosť televíznych spoločností o vaše zdravie. Veď počas reklám si môžte odskočiť na WC, uvariť kávu, alebo čaj (aby čajičkári neboli ukrátení), skontrolovať deťom domáce úlohy, vyniesť smeti... len aby ste nesedeli, neležali pred televízorom. Zdravie si žiada aj trochu pohybu.



Související témata

+1 bodů
22 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 350 zobrazení
8.8.2016 v kategorii Diskuze Adrilus
+1 bodů
28 odpovědí 2.7k zobrazení
31.3.2016 v kategorii Tato poradna Angelo Registrovaný (101 bodů)
+3 bodů
8 odpovědí 2.9k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 888 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 453 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
8 odpovědí 974 zobrazení
0 bodů
29 odpovědí 4.2k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 413 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 266 zobrazení
...