0 bodů
461 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Chtěla bych si nechat udělat tetování, ale mám potvrzenou alergii na PPD a PTD a bojím se reakce. Existuje nějaký inkoust nebo postup, který je pro alergiky bezpečný? Budu vděčná za jakoukoli zkušenost.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

No to sice nemam ...:D ale odkazu te na tetovaci salon zde >>.hell.cz http://www.hell.cz/kontakt/ kantaktuj je pomoci e-mailu nebo telefonem urcite ti dobre poradi ikdyz ..si to u nich nenechas delat ...
Pokud ciste nahodou se ale nechas tetovat v hellu ...chtej spise Moniku ..
Pokud se rozhodnes pro nevsedni zdobeni tela ..skaririkaci jasna volba je Fousáč :D ...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 639 zobrazení
0 bodů
10 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 860 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 942 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 533 zobrazení
0 bodů
1 reakce 390 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 427 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 829 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 403 zobrazení
29.3.2014 v kategorii Zdraví, krása Simonka 17
...