Chtěla bych si nechat udělat tetování, ale mám potvrzenou alergii na PPD a PTD a bojím se reakce. Existuje nějaký inkoust nebo postup, který je pro alergiky bezpečný? Budu vděčná za jakoukoli zkušenost.
No to sice nemam ...:D ale odkazu te na tetovaci salon zde >>.hell.cz http://www.hell.cz/kontakt/ kantaktuj je pomoci e-mailu nebo telefonem urcite ti dobre poradi ikdyz ..si to u nich nenechas delat ... Pokud ciste nahodou se ale nechas tetovat v hellu ...chtej spise Moniku .. Pokud se rozhodnes pro nevsedni zdobeni tela ..skaririkaci jasna volba je Fousáč :D ...
CZPoradna.cz