0 bodů
174 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)

Uvažuji, že si nechám vybělit zuby, ale trochu se toho bojím kvůli bolesti. Můžete mi prosím říct, jestli je bělení zubů nepříjemné nebo bolestivé, ať vím, do čeho jdu? Předem děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 710 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 691 zobrazení
11.10.2015 v kategorii Zdraví, krása milan156
0 bodů
3 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 299 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 642 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 574 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 337 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Ostatní kraken
0 bodů
2 odpovědí 171 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Ostatní andreaaa
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
11.7.2015 v kategorii Rostliny, zahrada Horák Pavel
0 bodů
2 odpovědí 489 zobrazení
...