Uvažuji, že si nechám vybělit zuby, ale trochu se toho bojím kvůli bolesti. Můžete mi prosím říct, jestli je bělení zubů nepříjemné nebo bolestivé, ať vím, do čeho jdu? Předem děkuji.
CZPoradna.cz