Možná je to hloupá otázka, ale upřímně mě to napadlo a chci to mít jasné. Liší se nějak klávesnice v Severním Irsku od těch našich, nebo tam mají klávesu Shift úplně normálně jako my?
Potrefená husa?
Nielen v Severnom Irsku, ale každý počítač má klávesnicu s funkciou SHIFT, nemusí sa to tak volať. Pokiaľ však otázka smeruje na konkrétného užívateľa, najlepšie je, napísať priamo jemu.
CZPoradna.cz