–1 bodů
245 zobrazení
v kategorii Počítače, internet Hansi Host (10 bodů)

Možná je to hloupá otázka, ale upřímně mě to napadlo a chci to mít jasné. Liší se nějak klávesnice v Severním Irsku od těch našich, nebo tam mají klávesu Shift úplně normálně jako my?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Hansi Host (10 bodů)

Potrefená husa?



+1 bodů

Nielen v Severnom Irsku, ale každý počítač má klávesnicu s funkciou SHIFT, nemusí sa to tak volať.
Pokiaľ však otázka smeruje na konkrétného užívateľa, najlepšie je, napísať priamo jemu.



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 802 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 252 zobrazení
0 bodů
1 reakce 262 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 670 zobrazení
0 bodů
1 reakce 293 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 345 zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 352 zobrazení
...