0 bodů
364 zobrazení
v kategorii Ostatní
Mám tablet LTLM D7 a poslední dobou zlobí při nabíjení – chvilku se nabíjí a sám od sebe začne otevírat aplikace, aniž bych se ho dotkl. Netušíte, čím by to mohlo být a jestli se to dá nějak opravit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před MartinK Registrovaný (65 bodů)
Samovolné otevírání aplikací během nabíjení bývá nejčastěji způsobeno tzv. "ghost touch" – nekvalitní nabíječkou nebo kabelem, které do dotykové vrstvy pouštějí rušení. Zkuste nabíjet originální nebo kvalitní certifikovanou nabíječkou a jiným kabelem a ideálně tablet při nabíjení nepoužívejte. Pokud to nepomůže, restartujte zařízení, sundejte fólii/obal a otřete displej; když problém přetrvává i bez nabíjení, jde nejspíš o vadný dotykový panel a doporučuji servis.




Související témata

0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 381 zobrazení
13.10.2014 v kategorii Ostatní lili Registrovaný (107 bodů)
0 bodů
1 reakce 468 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 235 zobrazení
10.7.2015 v kategorii Rostliny, zahrada matěj
+1 bodů
1 reakce 558 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
...