0 bodů
290 zobrazení
v kategorii Příběhy ze života
Chci se zeptat kvůly matce jsem musel ukončit studium, nenávidíme se nevlastní otec je alkoholik a matka do toho taky padá, když jsem řekl svůj názor tak mě vyhodily z baráku take nemám kde bydlet bydlel jsem kousek od brna nyní jsem u kamaráda ale nechci tu být dlouho. Potřebuji poradit jestliže není v brně nějaký domov pro mladé nebo něco takového aby jsem mohl kde bydlet a měl na to nejradši bych byl kdybych mohl chodit do školy brigádu bych měl jistou za 70 na hodinu jen bych z toho celý byt neutáhl. tak teď nevím co dělat. poradí mi někdo ? Je mi 18 let

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
suzymon Registrovaný (158 bodů)
Pokud jsi nezletilý, myslím, že nemají rodiče právo vyhodit dítě na ulici. Jdi na policii a vysvětli problém. Pokud jsi odešel sám a vedly Tě k tomu opravdu vážné důvody, opět se obrať na policii a oni Tě někam nasměrují. A co rodiče toho kamaráda? Oni nemají žádný názor ani nápad?


0 bodů
Zkuste se obrátit na sociální odbor Městského úřadu


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 427 zobrazení
0 bodů
1 reakce 727 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 697 zobrazení
0 bodů
1 reakce 322 zobrazení
0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 471 zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
...