0 bodů
289 zobrazení
v kategorii Diskuze
Čtu pomalu, slabikuju a strašně mě to zdržuje, ale na žádného lektora nebo kurz nemám peníze ani čas. Existuje nějaký způsob, jak se zlepšit ve čtení sám doma? Budu vděčný za jakékoli tipy.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

napadá mi jediný číst číst číst já za mlada čet docela dost miloval sem detektivky,pohádky i staré pověsti české ze začátku mi to taky moc nešlo leč tréning dělá mistra yes

Děkuji :) sice na to nemám moc času ale tu hodinku si na to čtení najdu :)




Související témata

0 bodů
1 reakce 422 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 647 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
7.6.2018 v kategorii Hudba film Nikola12
0 bodů
1 reakce 386 zobrazení
5.6.2018 v kategorii Hudba film Míla12
0 bodů
2 odpovědí 933 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 640 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 230 zobrazení
25.12.2015 v kategorii Škola, příklady Kačka
...