0 bodů
697 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den, prosím o pomoc, z ntb se mi "ztratila" myš. Jakou klávesovou zkratkou jí vrátím zpět? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lucka.k Registrovaný (61 bodů)
Kurzor myši se na notebooku nejčastěji vypne touchpadem, takže zkuste klávesovou zkratku Fn + jedna z funkčních kláves F1 až F12, na které je ikonka touchpadu (často F5, F6, F7 nebo F9). U některých notebooků touchpad zapnete i poklepáním do jeho levého horního rohu. Pokud používáte myš přes USB, zkuste ji vytáhnout a zapojit do jiného portu, případně restartovat počítač. Když ani to nepomůže, mrkněte do Nastavení > Zařízení > Touchpad (Windows 10/11), jestli není vypnutý.




Související témata

0 bodů
1 reakce 291 zobrazení
26.5.2016 v kategorii Počítače, internet boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 430 zobrazení
7.10.2015 v kategorii Počítače, internet Hostalek david
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
3.7.2014 v kategorii Počítače, internet iceT Registrovaný (24 bodů)
0 bodů
1 reakce 485 zobrazení
8.9.2016 v kategorii Počítače, internet David
0 bodů
1 reakce 375 zobrazení
29.12.2014 v kategorii Počítače, internet Martin
0 bodů
3 odpovědí 773 zobrazení
30.10.2014 v kategorii Počítače, internet elis Registrovaný (157 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 856 zobrazení
29.6.2014 v kategorii Počítače, internet Markét
0 bodů
3 odpovědí 791 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 358 zobrazení
...