0 bodů
1.0k zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Je to v cajku když si s klukama zahrajeme v hospodě poker o pár stovek? Nebo je to nelegální?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Je to hazard. Pokud ale neni žalobce, neni ani soudce.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 299 zobrazení
18.4.2014 v kategorii Multimédia a hry Vašíček 14
0 bodů
1 reakce 311 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 660 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 422 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Finance podnikání Jan Pavlíček
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Právo a zákony Radek569
0 bodů
2 odpovědí 501 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 489 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.1k zobrazení
...