0 bodů
1.4k zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Při čištění hub je pouze otíráte hadříkem, nebo omýváte pod vodou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+3 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

To jste mne docela zaskočili - neomývám, neotírám, jen oškrábnu nožíkem. Zatím mne i sem tam nějaké to jehličí nezabilo...(happy)



+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pouze otírám.

Bred Domácí (4.3k bodů)

Většinou také jen škrábu. Když jsou houby však znečištěné, obzvláště zeminou, tak otírám vlhkým hadříkem. Písek v polévce mi nechutná

+2 bodů

Totéž co Sůva.

0 bodů
Kombinace škrábání nožem a otírání hadříkem.Podle mě je to dostačující.


Související témata

0 bodů
6 odpovědí 8.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 710 zobrazení
0 bodů
1 reakce 637 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 682 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 303 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 263 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 461 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 576 zobrazení
...