0 bodů
288 zobrazení
v kategorii Mobily
ahoj potřebova bych poradit v aplikaci vscocam mi nejde sdílet nebo ukládat fotky. píše mi to export unsuccessful due to insufficient memory. nevím co mám dělat už jsem smazala různé aplikace a pořád to nefunguje. za každou odezvu předem děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před MartinK Registrovaný (65 bodů)
Hláška export unsuccessful due to insufficient memory znamená, že v telefonu chybí volné úložiště, ne že je problém v samotné aplikaci VSCO. Mazání aplikací moc nepomáhá, když je plné místo zabrané hlavně fotkami a videi, takže zkontrolujte v Nastavení, kolik máte skutečně volného místa, a uvolněte ho, přesuňte fotky a videa do počítače nebo do cloudu a pak je z telefonu smažte. Pomáhá taky vyčistit mezipaměť (cache) aplikace VSCO a galerie a restartovat telefon. Když budete mít aspoň pár stovek MB volných, export by měl projít, ideálně mějte volných zhruba 1 až 2 GB, aby měl telefon kde pracovat.




Související témata

0 bodů
1 reakce 174 zobrazení
31.7.2015 v kategorii Multimédia a hry Silvie Nováčková
0 bodů
1 reakce 180 zobrazení
21.11.2014 v kategorii Počítače, internet tomas
0 bodů
1 reakce 396 zobrazení
21.7.2014 v kategorii Diskuze jirymen Host (9 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 336 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 423 zobrazení
28.6.2014 v kategorii Diskuze Anonym
0 bodů
1 reakce 230 zobrazení
0 bodů
1 reakce 244 zobrazení
0 bodů
1 reakce 261 zobrazení
0 bodů
1 reakce 186 zobrazení
12.7.2016 v kategorii Auto moto anonym
...