+1 bodů
404 zobrazení
v kategorii Auto moto
v čem či kde je chyba?

cítím vižší spotřebu paliva a olej m pripada spíš jako voda než olej

děkuji za odpověd (sem like) prosím o reakce od profesionálů kteř s tim mají zkušenost

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)
vidim to na problém s AC pumpou skrz ní protéká benzín do oleje

skus vyndat rozebrat bude protržená membrána


0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)
cítím vižší vzdělání v českém jazyce ........... no neporadím, ale zasmál jsem se. To je teda síla.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 572 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 454 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 351 zobrazení
9.6.2014 v kategorii Auto moto Komárek
0 bodů
3 odpovědí 411 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 393 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 413 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 632 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 352 zobrazení
29.5.2014 v kategorii Auto moto frantaXX Registrovaný (298 bodů)
...