0 bodů
249 zobrazení
v kategorii Hudba film

Ahoj lidi, nevíte z jakého filmu je vystřižen tento kousek ve videu?

02:01min - 02.07min - muž s opicí říká: I am the wrath of god.

dík

 

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
to je Klaus Kinski v Herzogově filmu Aguirre, hněv boží

http://www.csfd.cz/film/4260-aguirre-hnev-bozi/




Související témata

0 bodů
1 reakce 312 zobrazení
0 bodů
1 reakce 294 zobrazení
0 bodů
1 reakce 385 zobrazení
0 bodů
1 reakce 272 zobrazení
0 bodů
1 reakce 343 zobrazení
12.1.2015 v kategorii Hudba film Anna
0 bodů
2 odpovědí 317 zobrazení
+1 bodů
1 reakce 276 zobrazení
2.11.2014 v kategorii Hudba film anonym
0 bodů
1 reakce 733 zobrazení
3.10.2014 v kategorii Hudba film Tereza
0 bodů
2 odpovědí 273 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 286 zobrazení
...