0 bodů
818 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
Dobrý den,
potřebuji radu ohledně změny školy. Jsem ve třetím ročníku (už na konci) střední soukromé školy a z důvodu neomluvených hodin mě vyhodili ze školy. Chtěl bych přestoupit na jinou školu se stejným zaměřením, ale nevím jestli bych musel dělat nějaké přezkoušení či testy. Dále jestli bych musel opakovat třetí ročník nebo bych šel do čtvrtého ročníku.
Děkuji za všechny rady

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)
nie je mi jasné, prečo sa chcete prihlásiť do (akejkoľvek) školy, keď do nej stejne pravdepodobne chodiť nebudete.

 

;-Q
image
inu, dobrá rada nad zlato




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 326 zobrazení
0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 924 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 297 zobrazení
0 bodů
1 reakce 622 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 316 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 242 zobrazení
...