0 bodů
652 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
je mi 13 a vážím 40kg.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)
Ve třinácti začínat s hokejem ? Na požadavky dnešní doby docela pozdě, to se raději uč český jazyk, tam máš velké nedostatky.


0 bodů
Hokej může hrát každý. Ty se, ale nejdříve podivej do mluvnice našeho krásného mateřského jazyka a zjisti si co je to z útvar "MOCH" !


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 615 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 735 zobrazení
...