Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<

+1 bodů
224 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den. Můj přítel je ve vězení. Před vězením měl podmínku 36 měsíců, kterou mu celou proměnili + dostal samotný trest dalších 20 měsíců. Je prvotrestanec. Někde jsem slyšela, že přeměněnou podmínku, ty 3 roky musí odsedět celé a že až ten samotný trest (20) se mohou půlit. Je to pravda, nebo se to všechno sčítá a bude tam polovinu z těch 56 měsíců?

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

3 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
Je prvotrestanec >>> podmínku 36 měsíců (porusil podminku) a udelal dalsi pruser takze neni prvotrestany ale uz je podruhe ...

Ono zalezi na vice vecech kolem neda se proto rict s urcitosti jak to bude nebo nebude ..

Mimochodem gratuluji k vyberu pritele ... ale pockej si jeste na dalsi odpovedi
☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


0 bodů
pro účely rozhodnutí soudu o podmíněném propuštění se veškeré současně vykonávané tresty považují za trest jediný, takže v našem případě se počítá ta případná polovina z 56 měsíců

(pozn.: třetina podle §88 odst (1) písmeno b) trestního zákoníku ne, protože prvotrestanec už není, že)
0 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)

pokiaľ bola podmienka premenená a k tomu bol pridaný ďalší trest (za inú trestnú činnosť), nejedná sa o prvotrestanca.

priateľ je na najlepšej ceste stať sa recidivistom.

vhodný človek pre partnerský život.

;-Q

image


Související témata

+3 bodů
1 reakce 333 zobrazení
0 bodů
1 reakce 219 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 367 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 200 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 344 zobrazení
30.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 226 zobrazení
0 bodů
0 odpovědí 123 zobrazení
...