0 bodů
556 zobrazení
v kategorii Auto moto
Dobrý den

Chtěl jsem se zeptat kdybych chtěl jezdit na čtyřkolce a mam řidičák teď čerstvě udělaný na auto B .

Tak na čtyřkolku musím mít taky nějaký typ řidičáku ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
B je na všecky čtyřkolky (kategorie LB, LE i R)

B1 je na čtyřkolky na bílých značkách (LB a LE), ale ne na žlutých (R)




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 3.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 406 zobrazení
3.9.2015 v kategorii Auto moto martin
0 bodů
6 odpovědí 766 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.7k zobrazení
...