0 bodů
360 zobrazení
v kategorii Ostatní
Dobrý den, rozešel jsem se s přítelkyní po 5 letech. Mám malého brášku, bude mu 5, brali jsme ho hodně na výlety atd... Nevíte co mu nejlépe říct?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Nejlépe bude mu říct, že jste se rozešli. To se přece stává.




Související témata

0 bodů
1 reakce 2.1k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 375 zobrazení
11.4.2016 v kategorii Příběhy ze života Betty
0 bodů
6 odpovědí 582 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 370 zobrazení
2.6.2014 v kategorii Ostatní Pawloss
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 410 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 434 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Společnost Radim
0 bodů
1 reakce 661 zobrazení
...