0 bodů
211 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas

Dobrý den, příští měsíc budu spoluorganizovat běžecké závody a přemýšleli jsme, jakou cenu by mohl dostat vítěz. Díval jsem se zatím na tyhle sportovní poháry  a docela se mi líbily, ale ostatní prosazují spíš medaily. Myslíte si, že by vítěz měl dostat spíš pohár, medaily nebo snad věnec:) ?  A jsou v tomhle ohledu nějaké ustálené zvyklosti? Díky moc!

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Při závodech se většinou dávají medaile. Někdy se přidává i pohár. Vyjímečně se dává pohár bez medaile.





Související témata

0 bodů
1 reakce 328 zobrazení
27.1.2016 v kategorii Finance podnikání milík17
0 bodů
1 reakce 317 zobrazení
25.8.2015 v kategorii Auto moto honza.
0 bodů
3 odpovědí 369 zobrazení
0 bodů
1 reakce 233 zobrazení
3.12.2014 v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 508 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 965 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 826 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 383 zobrazení
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
21.8.2016 v kategorii Sport, volný čas Jiří Novotný
0 bodů
1 reakce 234 zobrazení
...