0 bodů
576 zobrazení
v kategorii Auto moto
Je to dobrá firma?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Prostě a jednoduše výrobce tažných zařízení k auťákům.
Jasně to vím:DAle spíš mě zajímá cena a zda posílají i přes poštu a jak je to popřípadě s reklamací, elektroinstalací atd....
Ano přes poštu, osobní odběr, bohužel s reklamací zkušenosti nemám, ale již jsem jim několikrát psal ohledně různých dotazů a vždy rychle a dobře poradili.
Odkud jste, bylo by lepší je třeba i navštívit osobně.
A nebo bych koukl na jejich webovky a vše pozjišťoval tam.
Hook-tz.cz




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 756 zobrazení
0 bodů
1 reakce 941 zobrazení
0 bodů
1 reakce 390 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 253 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 639 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
...