0 bodů
193 zobrazení
v kategorii Hudba film

dobrý den chtěl bych se zeptat jaké špunty doporučujete nejlépe abych se vešel do těch 2500kč chtěl jsem si objednat urBeats ale četl jsem že jsou strašně poruchové (mám rád hodně dobré basy) ale ve špuntech se nevyznám tak proto se obracím sem hezký zbytek dne a děkuji za odpověd

 

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 183 zobrazení
20.7.2015 v kategorii Mobily dexxu
0 bodů
1 reakce 132 zobrazení
20.7.2015 v kategorii Mobily dexxu
0 bodů
1 reakce 251 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 341 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 428 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 648 zobrazení
31.8.2015 v kategorii Hudba film Agáta
0 bodů
4 odpovědí 526 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 906 zobrazení
...