0 bodů
671 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
jsem v insolvenci a potřebuju se odvolat k vrchnímu soudu jak napsat odvolání co tam uvest když nesouhlasím s tím,že mě insolvenci shodí na základě toho,že nemám darovací smlouvu a prokazatelné příjmy za první půl roku 2015

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
V takovémto případě bych osobně vyhledal pomoc právníka.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 859 zobrazení
0 bodů
1 reakce 315 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 602 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 452 zobrazení
...