0 bodů
293 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Dobrý den, udělal se mi opravdu velký kaz. Taková dírka přes čtvrt zubu. Nebolí ani nemám žádné jiné problémy. Už jsem se objednal k zubaři ale má volno až za dva měsíce. Může se kaz nějak výrazně zhoršit?Díky za rady

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 311 zobrazení
28.8.2015 v kategorii Zdraví, krása Milan
0 bodů
8 odpovědí 7.4k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 407 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 547 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 607 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 795 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
25.3.2014 v kategorii Zdraví, krása Zdenda
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
...