0 bodů
406 zobrazení
v kategorii Auto moto
Dobrý den,

chtěl bych si příští léto udělat řidičák na auto ale ještě mi nebylo 18. Chci využít letní prázdniny a udělat si ho ale 18 mi bude až v září. Vím že chodit na hodiny můžu ale jak by to bylo se zkouškama. Musel bych je plnit až by mi padlo 18 nebo lze je udělat po dokončení hodin a pouze si pak zažádat a jeho vytvoření. Moc děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)
Nejlépe bude zeptat se v autoškole, protože oni budou mít aktuální informace. Kdysi to šlo (sám jsem to tak měl), že se udělaly papíry, tedy testy a jízdy a byl mi vydán i řidičák s dobou platnosti OD (tedy od data narozenin) . Ale jak říkám, mnohé se mohlo změnit a nejlepší info poskytnou autoškoly.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 2.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 976 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 556 zobrazení
22.6.2015 v kategorii Auto moto Lofte
0 bodů
6 odpovědí 766 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 648 zobrazení
14.6.2014 v kategorii Auto moto MoraviaCZE
0 bodů
2 odpovědí 233 zobrazení
...