0 bodů
207 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Dával jsem fotografie vždy na CD. Myslíte že je můžu nahrávat také na DVD disky? Omlouvám se ale jsem začátečník. DVD vypalovačku mám.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Samozřejmě že můžete fotografie ukládat na dvd. DVD není určeno jen pro filmy. Navíc se vám na něj vejde cca 6 x tolik co na CD.   ;-)


0 bodů
Díky za rychlou odpověď , jdu koupit dvdčka.


Související témata

0 bodů
1 reakce 272 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 390 zobrazení
0 bodů
1 reakce 486 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 532 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 290 zobrazení
25.11.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Sára
0 bodů
3 odpovědí 438 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 344 zobrazení
30.3.2014 v kategorii Multimédia a hry Matouš
...