0 bodů
186 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Mám ve zdi díru kterou potřebuji zadělat.  Je velká asi jako pěst. Mám použít sádru nebo maltu ? Dík

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Určitě použij maltu. Sádra,by vypadla. Sádrou se opravují jen menší dírky.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 250 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 422 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 713 zobrazení
0 bodů
1 reakce 348 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Kutilství, návody Radek 888
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
26.8.2015 v kategorii Kutilství, návody Vrána Pavel
0 bodů
1 reakce 169 zobrazení
8.7.2015 v kategorii Kutilství, návody LUCKA33
0 bodů
1 reakce 801 zobrazení
...