0 bodů
923 zobrazení
v kategorii Auto moto
Necháváte klimatizaci pravidelně kontrolovat ? Mám ji rok a zatim žádný problém. Bojím sebe abych něco nezanedbal.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Já nechívám čistit klimatizaci v autě pravidelně každý rok.


0 bodů
Já každý půl roku protože ji využívám hojně.


Související témata

0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto jana_r Registrovaný (53 bodů)
+1 bodů
2 odpovědí 492 zobrazení
16.11.2014 v kategorii Auto moto Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)
0 bodů
1 reakce 596 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 558 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 12.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 763 zobrazení
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
30.5.2018 v kategorii Auto moto Horákova Martina
...