0 bodů
218 zobrazení
v kategorii Zvířata
Když klíště zakápnu olejem a nechám působit třeba hodinu udusí se?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Namáčet klíště olejem nedoporučuji. Začne se totiž dusit a vypustí do těla škodlivé látky.
Díky za vysvětlení. Deny




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 416 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.0k zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 404 zobrazení
22.4.2015 v kategorii Auto moto Richard
0 bodů
4 odpovědí 616 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 308 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 964 zobrazení
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
18.6.2016 v kategorii Zvířata Vendulka Dirdová
0 bodů
2 odpovědí 264 zobrazení
...