0 bodů
215 zobrazení
v kategorii Ostatní
Přemýšlím že nechám v bytě plovoucí podlahy. Není pak chůze bez bot chladivá? Bojím se že bude od země zima. Máme všude zatím koberce.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Máme plovoucí podlahu po celém bytě a nedá se říct že by studěla.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Záleží na tom, co bude pod plovoučkou a jak máš zatepleno.



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 471 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 512 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 481 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 488 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 259 zobrazení
28.11.2014 v kategorii Dům a byt Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 791 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 4.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 235 zobrazení
2.2.2016 v kategorii Kutilství, návody Ludek
...