0 bodů
1.1k zobrazení
v kategorii Společnost
Do čeho dáváte mouku a cukr? Nechávám jí v papírovém pytlíku a dycky mě zasmrádne.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
pouzivam sklenice od okurek se sroubovacim uzaverem. Mouka a cukr jsou chranene v suchu.




Související témata

0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
21.12.2015 v kategorii Diskuze fdsz
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 362 zobrazení
11.5.2018 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 586 zobrazení
31.12.2015 v kategorii Ostatní Samanta
0 bodů
1 reakce 172 zobrazení
0 bodů
1 reakce 393 zobrazení
...