0 bodů
385 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Bude stačit když rozkrájím čerstvé hřiby a poházím je po zahradě? Nebo je mám rozkrájet a zakopat do země?  Rád bych hřiby na zahrádce pěstoval.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Takto podhoubí nevyrobíš. To vzniká několik let přirozenou cestou.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Je to nesmysl. Nemusíš ani rozhazovat ani kopat je to zbytečné.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 746 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 226 zobrazení
15.9.2015 v kategorii Ostatní Majka
0 bodů
4 odpovědí 560 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 403 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 445 zobrazení
0 bodů
1 reakce 496 zobrazení
9.12.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 802 zobrazení
...