0 bodů
1.3k zobrazení
v kategorii Ostatní
Utrhnul jsem v díře zavitník . Jak ho mám vyndat?  Odvrtat nejde.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Odvrtat jedině diamantovým vrtákem.


0 bodů
To se mi taky jednou stalo. Pak jsem vzal kladivo a důlčík a rozbil jsem ho. Po vyklepání jsem vyřízl větší závit. Drží na hlavě motorky dodnes ;-)


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 327 zobrazení
1.9.2015 v kategorii Ostatní brzounek
0 bodů
1 reakce 427 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 692 zobrazení
0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 434 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 535 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
6.10.2015 v kategorii Kutilství, návody Jindrák
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto Vaněk
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
...