0 bodů
1.9k zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Kolikrát bych měl tak chodit na malou? Chodím 1x za den. To je asi málo co?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+3 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Chodit na malou jednou denně - je to málo, ale když se ti častěji nechce, co naděláš..?
;-)
Ale - pít půl litru vody denně - zaděláváš si na značné problémy minimálně s ledvinami - ´to neděláš dobře, Jaromíre!!´.



+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Podle potřeby. Každý potřebuje jinak, ale jedenkrát za den se mi zdá opravdu málo.

0 bodů

Piju asi půl litru denně, nemám vůbec žízeň. (shake)



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 571 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 750 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 527 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 396 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 833 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 701 zobrazení
18.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Lajka
0 bodů
2 odpovědí 878 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 713 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 630 zobrazení
...