0 bodů
277 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Kde dají za železný šrot jako staré radiátory atd. nejvíc peněz?  Ve výkupně surovin dávají nejvíc peněz?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Klidně ho odvez do výkupny, má cenu pár korun za kg. Dříve se vykupovalo za víc. Největší cenu má hliník, měď atd.... Železo je o ničem.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 310 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 525 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 238 zobrazení
0 bodů
1 reakce 802 zobrazení
0 bodů
1 reakce 193 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Elektrospotřebiče Tomáš Hýbl
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
11.7.2015 v kategorii Rostliny, zahrada Horák Pavel
0 bodů
3 odpovědí 824 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 398 zobrazení
...