0 bodů
739 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Topím v kamnech několikrát za zimu. Je revize komínu nutná?  Nebo po kolika letech stačí?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Určitě každý rok.


0 bodů
Když nebudeš mít revizi komínu tak nedostaneš v případě požáru od pojišťovny ani vorla.
0 bodů
Je nutné ji dělat každý rok.


Související témata

0 bodů
4 odpovědí 331 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 592 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 756 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 328 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
26.8.2015 v kategorii Zdraví, krása Štěpánek
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 221 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Ostatní František Bugoš
...