0 bodů
379 zobrazení
v kategorii Zvířata
Nebo se musí jít do lesa když chci sbírat borůvky? Na zahradě se asi nechytnou co?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Pořiď si Kanadské borůvky. Jsou větší a můžeš je pěstovat na zahrádce.
Díky za tip


0 bodů
Také pěstuji kanadské borůvky a jsem max spokojená. Lenka
0 bodů
Poptej se v zahradnictví. Určitě ti poradí  :-)  Hodně pěstitelských úspěchů..
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

V prodeji je celá řada boruvek pro pěstování na zahrádce. Stačí si jen vybrat. Pokud však chceš pravou chuť borůvek, musíš do lesa. Ty zahraní jsou sice větší, vypadají jako borůvky, ovšem chuťově mají do těch lesních hodně daleko.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 402 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 802 zobrazení
24.3.2014 v kategorii Zvířata Tereza Kartýsková
0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 757 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 273 zobrazení
22.8.2015 v kategorii Ostatní Curly
0 bodů
1 reakce 199 zobrazení
3.8.2015 v kategorii Zdraví, krása Šafařík Petr
–1 bodů
3 odpovědí 510 zobrazení
23.8.2015 v kategorii Zdraví, krása medvěd
0 bodů
2 odpovědí 342 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 599 zobrazení
...