0 bodů
214 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Taky Váš pes odmítá pít odstátou vodu? Když naleju psovi ráno vodu tak se jí celej den nevšimne. Zvykl si že jdu a natočím mu čerstvou. To pak neví kdy má dost. Přitom v zimě mu voda od rána nevadí. Taky to tak máte?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
To dělá můj pes taky. Je mu horko a na studenou vodu si zvyknul.


0 bodů
Nediv se že chce ledovou. Je mu horko


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 599 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 5.8k zobrazení
30.6.2014 v kategorii Zvířata Saša
0 bodů
2 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 505 zobrazení
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt lucka.k Registrovaný (61 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 335 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 530 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 211 zobrazení
...