0 bodů
186 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Každoročně sekám na chatě spoustu dřeva na topení. Mám připravené velké špalky ale sekerou je nenasekám. Máte někdo koupený štípač na dřevo? Koukal jsem že se dají pořídit od 5000 Kč. Rozsekne to i velké špalky? Myslím to jak tam dáte špalek a hydraulika ho rozštípne. Docela by mě to pomohlo ale nevím zdali do toho investovat. Díky

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Určitě je to dobrá věc. Občas ho používám. Pokud děláš dřevo často tak si ho pořiď.


0 bodů
Hlavně se při koupi podívej na výkon. Některé mají stlačitelnost pět tun, ty levnější méně.


Související témata

0 bodů
1 reakce 625 zobrazení
0 bodů
1 reakce 219 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Dům a byt Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 731 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 595 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 851 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 932 zobrazení
0 bodů
1 reakce 557 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 741 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Počítače, internet Remek
0 bodů
1 reakce 941 zobrazení
0 bodů
1 reakce 575 zobrazení
...