0 bodů
625 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Na chatě je ve střeše díra a létají tam vosy. Co když tu díru ucpu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Pokud se k němu nemůžeš dostat tak ucpat díru. Pokud se k němu dostat jde, volal bych nějakou odchytovou stanici. Ty ví jak na to.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Použij chemii. Přípravků je celá řada



Související témata

0 bodů
1 reakce 439 zobrazení
0 bodů
1 reakce 862 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 776 zobrazení
30.10.2014 v kategorii Počítače, internet elis Registrovaný (157 bodů)
0 bodů
1 reakce 285 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 440 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
25.5.2014 v kategorii Rostliny, zahrada boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt lucka.k Registrovaný (61 bodů)
0 bodů
1 reakce 270 zobrazení
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
...