0 bodů
275 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Je kromě ceny ve víně v krabici a v lahvi nějaký rozdíl ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Krabicové víno není tak kvalitní. Většinou je nakyslé a nemá dobrou barvu.


0 bodů
Po lahvovém kvalitním víně nebolí hlava jako po krabicáku. #(#smoking)


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 459 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 697 zobrazení
0 bodů
1 reakce 526 zobrazení
29.11.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 750 zobrazení
0 bodů
1 reakce 405 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 426 zobrazení
0 bodů
1 reakce 775 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 368 zobrazení
28.11.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
+2 bodů
5 odpovědí 752 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 593 zobrazení
...