0 bodů
204 zobrazení
v kategorii Ostatní
Chci začít konzumovat celozrnné pečivo ale zatím mi to moc nechutná. Myslíte že se na tu chuť dá zvyknout?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Určitě dá. Když i ho namažeš sýrem a obložíš šunkou, ani ti to nepřijde.


0 bodů
Uvědom si jak je to zdravé a bude ti chutnat.
0 bodů
Taky mi napřed celozrnné pečivo moc nejelo. Pak jsem si zvykl a už ho jím několik let. #(#clap)


Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 331 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
3.4.2014 v kategorii Ostatní Cestovatel Prďa
0 bodů
6 odpovědí 771 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 363 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 210 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Ostatní maršoun
0 bodů
3 odpovědí 288 zobrazení
24.8.2015 v kategorii Ostatní Marcelaaa
0 bodů
1 reakce 288 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 280 zobrazení
1.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
...