0 bodů
237 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Vytvořil jsem si ikonu webu favicon.ico ale nevím co dát do hlavičky za meta tag.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Přidej tam <link rel="icon" href="http://www . adresaikonynawebu . ico" />


0 bodů
Díky to jsem hledal


Související témata

0 bodů
1 reakce 245 zobrazení
0 bodů
1 reakce 326 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 926 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 283 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 235 zobrazení
8.10.2014 v kategorii Diskuze kolo
0 bodů
1 reakce 216 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 681 zobrazení
9.1.2015 v kategorii Tato poradna ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
0 bodů
1 reakce 244 zobrazení
0 bodů
1 reakce 144 zobrazení
18.8.2015 v kategorii Ostatní BELA
...