0 bodů
255 zobrazení
v kategorii Společnost
Je podmínka že aby mělo dítě příjmení po otci musí být manželé? Nebo to není podmínkou? Díky Nikola

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Může i vzít příjmení otce i když nejsou sezdáni.


0 bodů
Díky za bleskurychlou odpověď. Nikola


Související témata

0 bodů
5 odpovědí 434 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Společnost Radim
0 bodů
2 odpovědí 266 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 452 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 356 zobrazení
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.1k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 675 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
...