0 bodů
165 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Když vím že nepojedu na chatu 2 měsíce. Mám vytáhnout malyše ze studny ? Nebo ho necháváte ponořený nonstop ? Myslím čerpadlo ve studni (malyš).

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Malyše nechávám ponořeného. Když se často vytahuje začne rezivět. Pod vodou k němu nemá přístup vzduch a nezrezne.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 722 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 589 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 490 zobrazení
0 bodů
1 reakce 529 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 773 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Kutilství, návody kjanik119
0 bodů
3 odpovědí 618 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 679 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 465 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 334 zobrazení
...