0 bodů
164 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Když vím že nepojedu na chatu 2 měsíce. Mám vytáhnout malyše ze studny ? Nebo ho necháváte ponořený nonstop ? Myslím čerpadlo ve studni (malyš).

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Malyše nechávám ponořeného. Když se často vytahuje začne rezivět. Pod vodou k němu nemá přístup vzduch a nezrezne.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 721 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 588 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 490 zobrazení
0 bodů
1 reakce 528 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 772 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Kutilství, návody kjanik119
0 bodů
3 odpovědí 617 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 679 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 334 zobrazení
...